• GoHome Professional
200 m2 do 78000 eura uknjižen parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 do 78000 eura uknjižen parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 do 78000 eura uknjižen parket

  • Za upit "200 m2 do 78000 eura uknjižen parket" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
    • do 379 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>