• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 220000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura što manji

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 220000 eura što manji" pronađeno 2 218 nekretnina - prosečna cena 2.480 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 68.200 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan manji jednoiposoban stan u izgradnji na Apelovcu. Stan se nalazi na 2.spratu stambene zgrade. Stan je površine 35.9m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je podno. Stan je u početnoj fazi izgradnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.050 €, 36,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam Izgradnju na odličnoj poziciji na Adicama. Nalazi se u blizini Novosadskog puta i glavne ulice na Adicama. U blizini autobuske stanice, marketa. Ideja je da bude kompleks od po četiri stana u jednom objektu. U prizemlju dva jednoiposobna i po jedan troiposoban stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 57.536 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 37,12m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 53.450 €, 36,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 51.500 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104641. Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (40 m2), na drugom spratu u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Useljiv je od 01.08.2025. Poreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan, jednoiposoban stan od 37m2 u Mirijevskom bulevaru. Smešten je na drugom spratu uredne zgrade novije, kvalitetne gradnje. U strukturi stana su hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja i dnevna soba iz koje se izlazi na terasu. Grejanje je etažno a poseduje i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Odlično organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna povr��ina-37m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se ��kola, market, restoran i crkva. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spava��e sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.780 €, 37,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog jednoiposobnog stana u novogradnji. Površine 37m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan poseduje terasu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku. Stan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100612, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti putem stambenog kredita. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan, funkcionalan stan na Vračaru, u ulici Maksima Gorkog. Pozicionija fantastična, neposredna blizina Kalenić pijace, Čuburskog parka i svog neophodnog sadržaja. U pitanju je starija zgrada, dobro održavana, bez lifta. Stan smešten na drugom spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Maksima Gorkog, 2/2, nr, uknji��en-Stvarna povr��ina-37m2 , ugovorna povr��ina-17.00m2, Na prodaju jednoiposoban, sre��en stan na drugom spratu u ulici Maksima Gorkog na Vra��aru. Stan je uknji��en na 17m2 zbog postoje��ih kosina, a stvarna kvadratura je 37m2. Prostor je iskori����en....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1. 5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini TC Big Fashion, u Uralskoj ulici, prodaje se poslovni prostor/kancelarija u poslovnoj zgradi. Prostor je pozicioniran na 2. spratu i ima površinu od 37 m². Grejanje je centralno, a obezbeđen je i parking, što dodatno doprinosi praktičnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji (Puškinova 26,II sprat, ima lift) Stan ima jednu sobu sa odvojenom kuhinjom i malom trpezajom,ostavu i terasu. Uknjižen 1/1. Kontakt 060 0287707 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 37.06m2(terasa 2.65), norveški radijatori, PR/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 74.800 €, 37,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, I/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stan ima 37m2 Po strukturi je 1.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 37,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Zlatibora, u novijoj zgradi, na drugom spratu, prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan korisne površine 37m2, sa odvojenom spavaćaom sobom i terasom. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30. ili nekretninetomic.rs Agencijska provizija shodno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.500 €, 37,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican,jednosoban stan na Zlatiboru,novije gradnje,kompletno renoviran i sredjen.Stan se nalazi malo iznad Kalman zgradw u blizini gondole i skijalista,a do centra je potrebno 7 min lagane setnje.Povrsina stana je 37m2,nalazi se na 2 spratu( nije zadnji),ima parking koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.700 €, 37,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan život. imamo u ponudi stanove na prvom i drugom spratu Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u apartmanskom kompleksu koji se nalazi u vikend naselju Kopaonika udaljen 3,8 km od najbliže žičare (Sunčana Dolina) i 6 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik – Raška na nadmorskoj visini od 1350 m. Sam kompleks se odlikuje arhitekturom tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 56.000 €, 37,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>