• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 220000 eura podrum što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura podrum što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 220000 eura podrum što jeftiniji

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 220000 eura podrum što jeftiniji" pronađeno 104 nekretnina - prosečna cena 2.462 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Mičurinovoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 60 m2 do 220000 eura podrum što jeftiniji'
195.000 €
195.000 €
45.000 €
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 45.000 €, 51,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U uknjiženoj dvospratnoj zgradi nudimo vam dvosoban stan na drugom spratu (iznad je tavan) zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA.Ima pripadajući podrum. Agencijska provizija 1000 € Jabučki rit.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Kovačićevo, 54.500 €, 51,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kovačićevo, zgrade od fasadne cigle, delimično renoviran stan, dvosoban, 51 kvadrat, natkrivena terasa i podrum. Drugi sprat, lep raspored prostorija, inverter klime. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 55.000 €, 47,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran stan na drugom spratu 47 kvm sa nameštajem . Nova PVC stolarija sa troslojnim termoplan staklima , lep bukov parket , renovirana kuhinja i renovirano kupatilo, sigurnosna vrata , termoizolacija , podrum, niski režijski trožkovi , lepo održavana , čista uredna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.520 €, 49,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Stara Detelinara,klasičan dvosoban stan na drugom spratu,dvostrano orijentisan,ima podrum. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050464 .

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 56.900 €, 64,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, na drugom spratu, u centru Srbobrana. Stan ima dve sobe, dva hodnika, kuhinju, ostavu, kupatilo i terasu. U podrumu zgrade nalazi se jos jedna ostava. Za vise informacija pozvati na 062486355 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda na zelenilo i park. Sastoji se od većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan,jednoiposoban stan na drugom spratu u zgradi kod pošte u Dutrlanu, Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase. ima podrum i parking mesto. u blizini je pošta, autobusko stajalište,vrtić i škola ....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.000 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan P=38m2+4m2 terasa, na odličnoj lokaciji preko puta Beverli Hilsa. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od:ulazni hodnik, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba,terasa. Stan poseduje podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

De Lux stan u Somboru, komplet renoviran, na top lokaciji, ukupne veličine 66m² (63m² plus 3m² zatvorene terase), na drugom spratu. Stan ima uvedeno podno grejanje, sa termostatom u svakoj prostoriji za regulisanje temperature. Potpuno zamenjena elektro i vodovodna instalacija, zamenjena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom, idealne spratnosti za svakodnevni život. U pitanju je novogradnja....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 80.240 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban useljiv stan u Beogradu, Palilula, naselje Višnjica. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta, iznad stana su tavanske prostorije. Ima parking sa rampom ispred zgrade. Može zamena za stan u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi u mirnom kraju grada, okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 85.000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna prilika da postanete vlasnik odličnog stana koji se nalazi u stambenoj zgradi na drugom spratu sa pogledom na Dunav, otprilike 15 minuta vožnje do autoputa. Stan je potpuno renoviran, uključujući elektricne i vodovodne instalacije. Na zgradi je u toku uredjivanje fasade. Možete....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 87.550 €, 61,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11464 Stan Stari Slankamen 61 m2 *površina stan 61 m2 *drugi sprat/dve spavaće sobe/dnevni boravak sa kuhinjom/predsoblje *ostava/ terasa/podrum *stan je potpuno renoviran /Nova spoljašnja i unutrašnja stolarija, vodovodne i električne instalacije,hoblovan parket…....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Adicama. Stan se nalazi u blizini Podunavske,na svega par minuta od Telepa i 5 minuta od Limana! U pitanju je novogradnja. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od dva sprata. Poseduje spavaću sobu, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjom....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Braće Jerković, Zaplanjska – Sunčana garsonjera 23m2 + podrum 20m2 Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 23m2 u naselju Braće Jerković, u Zaplanjskoj ulici. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu održavane zgrade od ukupno 4 sprata. Struktura: Hodnik, višenamenska soba,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549048-Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Površina stana je 38m2, nalazi se na 2 spratu u zgradi sa liftom, dvorišno orijentisan. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, terase, kupatila i hodnika. NAPOMENA: U stanu od nameštaja i bele tehnike ostaje sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 104.900 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na Miljakovcu, 36 m², drugi sprat Cena. 104900€ Kontakt; +381668091211 Lokacija: Miljakovac Površina: 36m2 Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevno spavaće sobe - kupatila. OPIS: Jednoiposoban stan na Miljakovcu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>