• GoHome Professional
2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 parket Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 parket Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.820 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.872 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić- jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran, sve je na 5 minuta udaljenosti- Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 120.000 €
09.04.2026 - 119.000 €
30.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi na početku Mirijeva iz pravca Karaburme, između Mirijevskog bulevara i ulice Jovanke Radaković. U prilici smo da Vam ponudimo lep dvosobni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 116.917 €, 41,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.800 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva novogradnja, 3.0 dupleks, 76m2, sa terasom 2.5m2, 2 MČ, II sprat, lift. Visok kvalitet gradnje i ugrađenih materijala. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, opremljene kuhinjskim elementima, sa trpezarijom, kupatila, opremljenog kupatilskom galanterijom, spavace....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 parket (541)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>