• GoHome Professional
2.sprat do 160000 eura namešten 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 160000 eura namešten 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 160000 eura namešten 40 m2 Najnovije

  • Za upit "2.sprat do 160000 eura namešten 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan površine 39 m, koji se nalazi u ulici Erska na Zlatiboru, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.340 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalazi u asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 160000 eura namešten 40 m2 (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>