• GoHome Professional
190 m2 do 88000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 190 m2 do 88000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 88000 eura što manji

  • Za upit "190 m2 do 88000 eura što manji" pronađeno 363 nekretnina - prosečna cena 347 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
    • do 357 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • dvorište
    • pogodan
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se povoljna kuća na sprat u centru Bačkog Gradišta. Sama nekretnina je podeljena, tako da u prizemlju se nalazi poslovni prostor, a na spratu trosoban stan. Idealna je kako za život tako i za poslovnu namenu, baš zbog lokacije. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 77.000 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo, održavano, uknjiženo, može i zamena za poljoprivredno zemljište ili nekretninu u Sremskoj Mitrovici ili Rumi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 187,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na Karađorđevom putu, pogodna i za poslovni prostor, pa čak i za investitore.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 54.000 €, 187,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća površine 187 m² na placu od 698 m² u Novom Selu. Kuća se sastoji od galerije sa pristupom kupatilu sa kadom, kuhinje, ostave i prolaza do pomoćnih prostorije sa ostavom i radionicom. Galerija takođe vodi do stambenog dela, koji sadrži prolaznu trpezariju i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 188,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš u mirnom i prirodnom okruženju sela Stanišić, nadomak Sombora. Lokacija: Stanišić Kuća: 188 m2 Plac 11.830 m2 Ova prostrana kuća, tradicionalnog vojvođanskog stila, pruža idealne uslove za porodično domaćinstvo, ali i izuzetnu priliku za pretvaranje u etno salaš ili....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 189,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Gračacu, udaljena 3km od magistralnog puta Kraljevo- Vrnjačka Banja. Površina kuće je 189m², a površina placa je 10,95a. Na prizemlju se nalazi ulazni hodnik, predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ostava, i kupatilo, na spratu se nalaze tri sobe, iz....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija PVC i drvene stolarije, po podovima laminat i brodski pod, grejanje sprovedeno u kući, izolovana, suva, trofazna struja, septička, izuzetno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 84.000 €, 190,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Šumice – spratna dvojna kuća površine oko 190m2 na parceli površine oko 3 ara sa kolskim ulazom. U suterenu se nalazi letnja kuhinja, kupatilo i garaža; na spratu je dnevni boravak, kuhinja i trpezarija i u potkrovlju hodnik, dve spavaće sobe, jedna manja soba i kupatilo. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u izgradnji – Debeljača, opština Kovačica Prodaje se kuća u izgradnji u mirnom delu Debeljače, opština Kovačica. 📐 Površina kuće: 190 m² 🌳 Plac: 2.900 m² (u vlasništvu) 🏗 Status: Kuća je u fazi izgradnje, sa dozvolama koje su u procesu dobijanja. ✨ Dodatna pogodnost:....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 190,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra K509 Kuca se nalazi u mirnom i lepom kraju,idealna za porodicu.Plac je povrsine 8 ari,kuca 190m2.Od prostorija u prizmelju ima ,dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,kupatilo,na spratu tri spavace sobe i nezavrseno kupatilo.U dvoristu ima pomocni objekat.Grejanje je na drva,ali....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 190,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salaš u Stanišiću, u okolini Sombora, na velikom placu od čak 118 ari. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, prostor i brojne mogućnosti za različite namene. Na placu se nalazi salaš sa pomoćnim objektima, vinograd, voćnjak sa preko 100 stabala....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 190,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Aranđelovac, 2km od centra dve kuće 50m2 i 140m2, na placu od 1600m2. Kuće su uknjižene, imaju struju i vodu, asfaltni prilaz.Plac je ravan, održavan i ograđen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 92.700 €, 190,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstvena nekretnina u Ravnom Selu! Lokal sa dugogodišnjom tradicijom, odlična investicija. Lokal se nalazi u srcu sela! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, MIHAJLOVO, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Mihajlovo – šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 190,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mihajlovo - šestosobna spratna kuća površine 190m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15,3 ara. Građena punom opekom, trofazna struja, plin. Uknjižena. Moguća prodaja sa nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA POVRŠINE OD 190m2 U CENTRU VLASOTINCA. .

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 50.000 €, 190,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuca u Grabovcu na periferiji Trstenika. kuca je pored glavnog puta, 190 kvadrata. Uprizemlju se nalazi kupatilo, dnevna sa trpezarijom, stepenice. na medjuprostoru je jedna soba. stepenice za sparat sa 4 sobe i kupatilom. Parket je nov, zidovi okreceni, kuhinja je nova, stolarija....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 46.350 €, 190,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ravnom Selu 190m2, s pripadajućim placem 1475 m2, pošumljenim, lepa lokacija spokojnog sela u mirnoći vojvođanske provincije, u blizini Jegričke, ima asfaltirani prilaz, poseduje građevnu dozvolu, sve neophodne priključke, struju, vodu, kanalizaciju, i sve to za 46350E! za....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Dvoetažna kuća u Kraljevu, odlična lokacija Na prodaju je dvoetažna porodična kuća ukupne površine 190 m², smeštena na placu od 5,9 ari, na izuzetnoj lokaciji u Kraljevu. Kuća se nalazi na svega 2,5 km od centra grada i 150 m od regionalne saobraćajnice, sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i vešeraja. Sprat čine dve sobe od kojih jedna ima....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.300 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci - Nova Palanka, površine 190m2 na placu od 1213m2 (12.5 ara). Kuća je spratna i poseduje tavan i podrum. Prizemlje se sastoji iz dve velike spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave i toaleta. Na spratu se nalaze dve velike spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 37.000 €, 190,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.180 €, 191,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prelepom urbanom selu na obali Dunava na 30km od Novog Sada nalazi se ova komotna više porodična kuća. Sastoji se od dva stana, svaki od njih ima 95m2. Grejanje na gas. Stanovi su održavani i prodaju se kompletno namesteni. Želite li udoban i miran život naći ćete u komforu koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 95.000 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2024 - 140.000 €
24.08.2025 - 120.000 €
22.02.2026 - 105.000 €
05.04.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.800 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 192,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U starijem delu Aleksandrova prodaje se porodična prizemna kuća građena odmešanog materijala površine 192m na parceli od 722m2. Sastoji se kuhinje sa trpezarijom, kupatila, četiri spavaće sobe i kotlarnice. Na podovima kuće je itison, prozori su drveni a grejanje je etažno na čvrsto....

 
 
 
  Plac, IRIG, 54.590 €, 192,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća za rušenje u Irigu, idealna prilika za izgradnju nove porodične kuće ili urbane vile. Plac se nalazi na uglu dve ulice odličnih dimenzija– okvirno 57m x 16m, što pruža veliki potencijal za arhitektonska rešenja i različite vrste objekata. Lokacija je mirna,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 192,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu. -Površina kuće je 192 m2, a površina placa je 1355 m2. -Kuća je od tvrdog materijala, građena pre oko 15 godina. Betonska ploča omogućava i opciju podizanja potkrovlja. Kuća poseduje hodnik, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 89.000 €, 193,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bivolju površine 87m2, sa pomoćnim objektom kojem je potrebno renoviranje površine 68m2 i letnjom kuhinjom sa garažom površine 38m2, na placu ukupne površine 4,73a na odličnoj lokaciji, blizu stadiona "Napredak" i na samo 15 minuta hoda do centra grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 193,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SRBOBRAN, 193m2, KUĆA Ova izuzetno prostrana kuća koja se prostire na 172m2 stambenog prostora i 193m2 građevinske površine, prodaje se kompletno nameštena, sa pripadajućom garažom i pomoćnim objektom koji se nalazi u dvorištu. Kuća je odličnog rasporeda i sačinjena je od dve etaže.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika. Svo zemljište čini okućnicu, sve je ograđeno. Kuća je spratna, svaka etaža ima dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. U kući godinama....