• GoHome Professional
190 m2 do 710 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 710 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 710 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 710 eura/m2" pronađeno 944 nekretnina - prosečna cena 496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 674 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 745 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, da imatedvorište i budete u mirnijem delu grada, onda je ovo prava ponuda za Vas. Prodaje se kuća u Gornjem Komrenu površine 204m2, koji se nalazi na 18 ari. Kuća se sastoji iz P+1. Kompletno je izrenovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 130.000 €, 183,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji, na glavnoj ulici u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice. Na parceli površine 2.23 ara nalaze se tri objekta, od kojih je jedan trenutno izdat u zakup, što novom vlasniku omogućava trenutni prihod odmah nakon kupovine. Ovaj poslovni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 do 710 eura/m2'
145.000 €
145.000 €
135.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 141.500 €, 200,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra Srbobrana nalzi se ova veoma lepa i sređena delom u ruističnom stilu nekretnina. Na placu od 764 m2 nalaze se 2 stambene jedinice koje su u potpunosti renovirane i uređene za život dve porodice ilio tineke veće porodice. Dvorište je uređeno veoma lepo i sa ukusom....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 140.000 €, 197,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, potpuno nova kuća na Paliću, građena po projektu sa svim papirima.Kuća je termoizolovana, fasada je veoma zanimljiva. Za gradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali. Plac je 800 m2 i kupcu preostaje da ga uredi prema svojim potrebama i ukusu.Kuća se sastoji od dva identična....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novo Selo, u širem centru grada (u blizine Hitne pomoći) prodaje se porodična spratna kuća površine 192m² na placu od 240m². Kuća je građena od cigle 2008. godine, a sastoji se od prizemlja kojeg čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 185,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji , prodaje se četvorosobna porodična kuća novije gradnje sa garsonjerom u dvorištu . Kuća je blizu škole , obdaništa , ambulante , sportskih terena i centra grada . Građena je od čvrstog materijala , ima sendvič zid i raspolaže sa svom infrastrukturom . Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 145.000 €, 207,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ulici Kosovke devojke, u Smederevu, prodajemo vertikalu kuće površine 207m2, na placu od 2 ara, sa tri etaže i potkrovljem: I etaža: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, soba, kupatilo, ostava, terasa II etaža: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, soba, kupatilo, dve terase;....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Novogradnja, šleperski prilaz, čuvarska služba, mogućnost korišćenja viljuškara i ostalih usluga skladišne logistike. Pored Autoputa Beograd-Šid 7 km i Novosadskog autoputa 5 km. Uz ovaj magacin moze se zakupiti jos 500m2. Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: #k339 Predivna kuća nedaleko od centra Mladenovca, za život, odmor i uživanje, u mirnom kraju sa lepim pogledom i čistim vazduhom Od prostorija poseduje: Prizemlje: Predsoblje, kupatilo, dnevna soba, trpezarija, izlaz na terasu prostranu terasu i tri spavaće sobesprat Sprat:....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam, za stan u Beogradu. Kuca je odmah useljiva tj. Cena je sa stvarima. Kontakt: +436502319622 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Vrbasu blizu centra. Može i zamena za stan. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 126.000 €, 180,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109585.Izdaje se odličan poslovni prostor u kući na sprat od 180 m2 sa parkinfom za 6 automobila i kamionskim prilazom na Klisi. Prizemlje kuće se sastoji od dve garaže (magacina) i kancelarije. Sprat kuće se sastoji od dve velike kancelarije i čajne kuhinje. Ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 141.400 €, 202,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan poslovni prostor u centru Temerina, sastoji se od lokala i hale na samo 25 minuta vožnje od centra grada. Hala ima 80m2, a lokal je višenamenski. Za više informacija nas pozovite. Šifra 10780 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – četvorosobna kuća površine 186m2 na placu površine 6,1 ara sa garažom, kolskim ulazom i pomoćnim zgradama. Trofazna struja, plin, centralno grejanje na čvrsto gorivo. U postupku legalizacija nakon kog će kuća moći da se kupi putem stambenog kredita. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u širem centru grada. Površine 186 m2 na placu od 6.10 ari. U prizemlju se nalazi jedna soba, kuhinja i trpezarija sa izlazom na terasu i kupatilo. Na spratu tri sobe i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsto gorivo. Kuća poseduje priključak za gas. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 130.000 €, 187,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće na Paliluli, strukture PR + I + PK (prizemlje + sprat + potkrovlje), na placu površine 218m2 (2.18ar), u mirnom, a urbanom delu grada, van gradske gužve. Nalazi se na oko 3km od centra grada, ul. Stanoja Glavaša, što ovu lokaciju čini savršenom za miran, porodičan....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Centralno grejanje Terasa Resnik Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična  troetažna kuća u Stanovu. Struktura prizemlja: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji izlazi na terasu, dve spavaće sobe, (koje nisu omalterisane). Unutrašnje stepenice za sprat. Sprat komppletno završen, ista struktura. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno useljiva, kvalitetno uređena i odličnog rasporeda. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Najveće prednosti: Potpuna privatnost – ograđena visokim....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 193,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje! https://www.trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom naselju Drapšin, u Mladenovcu, na prodaju je porodična kuća na tri etaže, uknjižene površine 93 m² (osnova kuće), a stvarne oko 200 m2, na placu od 3,5 ara. Kuća se nalazi u tihoj ulici, okružena zelenilom, idealna za miran porodičan život ili kao vikendica van gradske buke.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamisli jutra u mirnoj ulici, bez gradske buke, a opet na samo nekoliko minuta od centra… Ova kuća predstavlja savršen spoj lokacije, prostora i potencijala. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje Se Kuća U Mirnom Delu Rume Na prodaju porodična kuća površine 180 m², smeštena na placu od 301 m², idealna za miran i udoban život. Kuća izlazi na dve ulice, (ugao) i pruža savršenu kombinaciju funkcionalnosti i kvaliteta. 📌 Detalji o nekretnini: Izolacija i sigurnost: Urađena....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 144.200 €, 202,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća površine 202 m², smeštena na samom ulazu u Temerin, idealna za porodični život ili poslovnu namenu. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom Novom Sadu (samo 15 minuta vožnje), u mirnom naselju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 137.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Cena +pdv. Na prodaju magacinski prostor 137m2 uknjiženo, 200m2 stvarnih. Uz magacin ide i parking mesto koje je dovoljno široko za manji kamiončić. Na odličnoj lokaciji 5 minuta od Prvomajske ulice. Odličan pristup. Za svaku preporuku, obavezno pogledati. Video na upit. GREJANJE....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2