• GoHome Professional
180 m2 do 894 eura/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 180 m2 do 894 eura/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 894 eura/m2 što veći

  • Za upit "180 m2 do 894 eura/m2 što veći" pronađeno 1 053 nekretnina - prosečna cena 613 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BOSUT, 155.000 €, 194,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce *EKSKLUZIVA PORED REKE ZA PROBRANE KUPCE*Prodajemo u srcu Sremske Ravnice u Oazi Mira i Zelenila a tik pored krivine reke Bosut Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, može zamena(), deljiv, vertikala. Kuća na placu od 7,5 a, na tri etaže koje mogu da funkcionisu odvojeno kao dve odvojene stambene jedinice i garaža. Po potrebi garaža se može pretvoriti....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Kuca na placu od 7,5 a, na tri etaze koje mogu da funkcionisu odvojeno kao dve odvojene stambene jedinice i garaza. Po potrebi garaza se moze pretvoriti....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, može zamena(), deljiv, vertikala. Dve odvojene stambene jedinice. Po potrebi garaža se može pretvoriti u stambeni prpstor. Na glavnom putu. Moguća zamena za manji stan u Batajnici. Više....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.heroldo.com

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe, uknjiženu sa grejanjem na gas. 194 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 194,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko naselje, prodaje se porodična kuća od 194kvm na placu površine 400kvm. Kuća u svom sastavu poseduje suteren i sprat. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe, dnevna i kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i hodnik.U suterenu se nalazi kuhinja, dnevna i spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 194,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća sa četiri stanu u širem centru grada. Tri stana su dvosobna i jedan jednosoban. Kuća je kompletno renovirana, poseduje plin, trofaznu struju, kanalizaciju, demit fasada Kolski ulaz i garaža u dvorištu. Nus prostorije i bašta sa voćnjakom Grejanje CG - gas Grejanje gas Klima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 194,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renovirana kuća u blizini Majšanskog mosta u Željezničkom naselju. Građena je u dva nivoa. U prizemlju su dve sobe, kupatilo, kuhinja i garaža. Na spratu se nalazi hodnik, tri sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Postoji mogućnost uređenja potkrovlja. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 194,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju, na ukupnoj površini 291m2(Moj Dom nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 97.000 €, 194,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20, 01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku za one koji žele dom u mirnom i prirodnom okruženju. Osnovne karakteristike: Površina kuće: 194 m² Površina placa: 20, 01 ar Stanje: Namestena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 194,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na putu za Goč na prodaju je očuvana, porodična kuća na sprat, od 194 m2. , sa dve garaže, na placu od 33,25 ari. Plac je ograđen. Kuća poseduje i gradsku i bunarsku vodu, kao i kanalizaciju i septičku jamu. Sprat i prizemlje kuće su fizički odvojeni. U prostranom, urednom dvorištu,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kuću koja se nalazi u Staparu. Kuća uknjižena na 194m2, poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, špajz, kao i zatvorenu terasu sa pomoćnom prostorijom. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti, garaža, obori, čardak, pomoćne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 194,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća za renoviranje koja se nalazi na izuzetnoj lokaciji na Paliću u mirnom okruženju a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.Poseduje 4 sobe i kupatilo.Na podovima se nalazi beton,stolarija drvena,struja monofazni priključak, voda i kanalizacija gradska. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 50.000 €, 194,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Kupusini, prodaje se kuća površine 194m2, sa puno pomoćnih objekata na većem placu od 33ar. Kuća od tvrdog materijala, sastoji se od 4 sobe, kuhinje, predsoblja i kupatila. Pomoćni objekti od letnje kuhinje, ostave, špajza, šupe i dela za baštu.Trofazna struja, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 159.000 €, 193,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti P+Pk ukupne bruto površine 219,85 m2 ukupne neto površine 193,10 m2,u kome je formirano: stambena jedinica neto površine 144,13 m2 + garaža 30,05 m2 Uknjiženo. 300m od Zrenjaninskog puta Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 155.000 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Imanje na kojem su 2 objekta: 4.0 kuca, sa velikim podrumom u prizemlju i 2.0 pomocna kuca, koja je funkcionisala kao poslovni prostor, je ravno, sa malom rekom koja protice sa jedne strane imanja. Od Kosjerica je udaljeno 7km, a od Razane 2km, gde je i zeleznicka stanica, tako da....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 193,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje! https://www.trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u naselju Klenak kraj Kaluđerice. Površine je 221m2, ukupna korišćena površina je 193m2 Kuća je spratna. Sastoji se od 3 nivoa suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Suteren se sastoji od dve strane, sa jedne strane nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002074 Na prodaju je autentična kuća u Srbobranu, prava mala zelena oaza na obodu naselja, idealna za sve koji sanjaju o spoju prirode i komfora. Plac površine 1.113 m² pažljivo je oblikovan i uređen da pruži maksimalan ugođaj – svaki detalj, od zelenila do rasporeda....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 96.000 €, 193,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostrana vojvođanska kuća sa pomoćnim objektima i velikim placem, Mramorak Prostrana vojvođanska kuća površine 193 m, sa dodatnih 215 m pomoćnih objekata (letnja kuhinja, ostava, ambar i sl.), na velikom ravnom i uređenom placu od 19,5 ari, u samom centru sela Mramorak (opština Kovin).....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 193,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SRBOBRAN, 193m2, KUĆA Ova izuzetno prostrana kuća koja se prostire na 172m2 stambenog prostora i 193m2 građevinske površine, prodaje se kompletno nameštena, sa pripadajućom garažom i pomoćnim objektom koji se nalazi u dvorištu. Kuća je odličnog rasporeda i sačinjena je od dve etaže.....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 89.000 €, 193,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bivolju površine 87m2, sa pomoćnim objektom kojem je potrebno renoviranje površine 68m2 i letnjom kuhinjom sa garažom površine 38m2, na placu ukupne površine 4,73a na odličnoj lokaciji, blizu stadiona "Napredak" i na samo 15 minuta hoda do centra grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika. Svo zemljište čini okućnicu, sve je ograđeno. Kuća je spratna, svaka etaža ima dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. U kući godinama....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Hajdukovo u asfaltiranoj i mirnoj ulici, blizu jezera na placu od 1919m2. Kuća je od mešanog materijala, ima 193m2 u bruto površini. Sastoji se od terase, hodnika, ostave, kupatila i tri sobe. Pored objekta je ostava za voće, garaža i podrum.....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naseljenom mestu Jankov Most udaljen na 14km od Zrenjanina.Kuća ima površinu 193m2, nalazi se na parceli površine 30,07ari.Sastoji se od tri sobe.Struja monofazna, vode nema.Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija 4% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jankov Most - trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 165.000 €, 192,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2024 - 160.000 €
27.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Moravska Spratnost: 1 Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 192,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na odličnoj lokaciji u Rumi, površine placa preko 11 ari. Kuća je koncipirana tako što se u prvom delu kuće nalazi poslovni prostor (50m2), potom se nastavlja stambeni deo koji je renoviran ( PVC stolarija, laminati, renovirano kupatilo, centralno grejanje), a treća....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Ečka – šestosobna kuća površine 192m2 + zasebna garsonjera u dvorištu kotlarnica i vešeraj + poslovni objekat od 300m2 (u funkciji proizvodne hale za izradu PVC stolarije) na placu od 6ara. CG na gas i čvrsta goriva, trofazna struja, Demit fasada od 5cm, PVC stolarija A klase sa trostrukim....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - šestosobna kuća površine 192m2 + zasebna garsonjera u dvorištu kotlarnica i vešeraj + poslovni objekat od 300m2 (u funkciji proizvodne hale za izradu PVC stolarije) na placu od 6ara. CG na gas i čvrsta goriva, trofazna struja, Demit fasada od 5cm, PVC stolarija A klase sa trostrukim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 170.000 € na 150.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
10.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična dvoetažna kuća u Centru II. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja i kupatilo sa kadom. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kuhinja, dnevni boravak, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. U dvorištu se nalazi zidani roštilj, veća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, širi centar, prodaje se četvorosobna kuća izgrađena 1998. godine, sa garažom i dva lokala. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila, dva predsoblja, vešerajom i podrumom. Grejanje na GAS i čvrsto gorivo, podovi laminat,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novo Selo, u širem centru grada (u blizine Hitne pomoći) prodaje se porodična spratna kuća površine 192m² na placu od 240m². Kuća je građena od cigle 2008. godine, a sastoji se od prizemlja kojeg čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem građena od čvrstog materijala (termoblok i cigla, izolacija 5 i 10 cm). Prizemni deo kuće građen je 1974. godine, izolovan, sa urađenom fasadom i u svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom i ostavom, centralno predsoblje, 3 sobe i kupatilo. U sklopu kuće....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?