• GoHome Professional
180 m2 do 88000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 88000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 88000 eura što skuplji

  • Za upit "180 m2 do 88000 eura što skuplji" pronađeno 308 nekretnina - prosečna cena 370 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVIN, 96.000 €, 193,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostrana vojvođanska kuća sa pomoćnim objektima i velikim placem, Mramorak Prostrana vojvođanska kuća površine 193 m, sa dodatnih 215 m pomoćnih objekata (letnja kuhinja, ostava, ambar i sl.), na velikom ravnom i uređenom placu od 19,5 ari, u samom centru sela Mramorak (opština Kovin).....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.800 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom urbanom selu na obali Dunava na 30km od Novog Sada nalazi se ova komotna više porodična kuća. Sastoji se od dva stana, svaki od njih ima 95m2. Grejanje na gas. Stanovi su održavani i prodaju se kompletno namesteni. Želite li udoban i miran život naći ćete u komforu koji....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.300 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci - Nova Palanka, površine 190m2 na placu od 1213m2 (12.5 ara). Kuća je spratna i poseduje tavan i podrum. Prizemlje se sastoji iz dve velike spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave i toaleta. Na spratu se nalaze dve velike spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 88000 eura što skuplji'
90.000 €
75.000 €
95.000 €
  Kuća, SOPOT, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 180m2 i 14ari placa. Nalazi se na izlasku iz Nemenikuća (Sopot, Mladenovac), na 10 min pešaka od manastira Tresije, pored glavnog puta. Kuća ima oko 180m2. Uknjižena je, legalizovana, ima projekat gradnje, kao i sve potrebne dozvole. Vlasnik 1/1. Građena je od tvrdog....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću Pr+1 od 180m2 u Meljaku,na 4 ari placa ,nalazi se na odličnoj lokaciji,blizu restorana Srbija. Podrumski deo prilagođen za garažna mesta,prizemlje 2 lokala po 45 kvadrata,orijentisani na magistralu. Prvi sprat stambeni prostor od 90 kvadrata. Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Ukoliko razmišljate o savršenom porodičnom domu, daleko od gradske gužve, okružen prirodom i svežim vazduhom, ova ponuda je upravo za Vas! Na prodaju je kompletno opremljeno domaćinstvo smešteno u blizini Doljevca, koje nudi sve što Vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! 183 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 95.000 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 105.000 €
10.04.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 183m² · 95.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine 57m2.Hala se nalazi na 600m udaljenosti od petlje auto puta, uz put Paraćin-Zaječar Za ozbiljne kupce dogovor oko uslova prodaje.. Hvala što....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i vešeraja. Sprat čine dve sobe od kojih jedna ima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 94.000 €, 165,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 115m2 na placu od 18ari. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i ostave i pomoćnog objekta od 50m2 koji je predviđen za garažu. Nepokretnost je čvrste gradnje i poseduje struju, gradsku vodu. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 93.000 €, 163,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3. 91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 92.700 €, 170,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Ravnog sela. Kuća poseduje: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kupatila Nedovršeno potkrovlje - 150m2 Kuća se nalazi na placu veličine 917m2. Grejanje je centralno Nalazi se nedaleko od škole. U procesu legalizacije. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 92.700 €, 164,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu spratnu kuću u Erdeviku. Poseduje veliko dvorište koje je izuzetno prostrano i veoma lepo održavano. U Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 92.700 €, 190,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstvena nekretnina u Ravnom Selu! Lokal sa dugogodišnjom tradicijom, odlična investicija. Lokal se nalazi u srcu sela! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.180 €, 191,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2022.,

www.gsigma.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra grada. Uknjižena na 175 m2, na prostranom placu od 712 m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Na podovima keramika, parketi, CG na plin (ili struju), spoljna i unutrašnja stolarija drvena, trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 186,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u centru Turije. Kuća ima veći plac i zidane ekonomske objekte, pogodne za smeštaj poljoprivrednih mašina ili pretvaranje u objekte za razne poslovne delatnosti. Kuća ima lep raspored, u prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

5.0, 180m2, plac 2,87, TA, PR+I., garaža. Uknjižena kvadratura 67m2+20m2 garaža. Kuća na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Sastoji se od prizemlja gde su hodnik, dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo i sprata gde se nalaze dve spavaće sobe. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 95.000 €
05.04.2023 - 120.000 €
13.02.2026 - 100.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stambeno-poslovni objekat u blizini centra grada-Apatinski put. - Stambeno-poslovni objekat 178 m2, a placa je 261 m2. - Sastoji se iz čajne kuhinje, kupatila i pet prostorija. Kuća poseduje i tavanski prostor, koji je služio kao magacinski prostor. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 193,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SRBOBRAN, 193m2, KUĆA Ova izuzetno prostrana kuća koja se prostire na 172m2 stambenog prostora i 193m2 građevinske površine, prodaje se kompletno nameštena, sa pripadajućom garažom i pomoćnim objektom koji se nalazi u dvorištu. Kuća je odličnog rasporeda i sačinjena je od dve etaže.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.000 €, 174,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća površine 174 m2, smeštena na prostranom placu od 14 ari, u mirnom i lepom delu Bačke Palanke. Pored glavnog stambenog objekta, u dvorištu se nalaze i pomoćni objekti koji pružaju dodatne mogućnosti za skladištenje ili druge namene.- Spratna kuća - funkcionalan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u centru Zrenjanina sa većim placem od 712 m2, grejanje na plin, trofazna struja, podovi su parketi i brodski pod, drvena stolarija, struktura kuće u prilogu, pomoćni objekat u dvorištu, uknjiženo. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u izgradnji – Debeljača, opština Kovačica Prodaje se kuća u izgradnji u mirnom delu Debeljače, opština Kovačica. 📐 Površina kuće: 190 m² 🌳 Plac: 2.900 m² (u vlasništvu) 🏗 Status: Kuća je u fazi izgradnje, sa dozvolama koje su u procesu dobijanja. ✨ Dodatna pogodnost:....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 90.000 €, 176,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stara kuća u Staroj Pazovi, na prostranom placu od skoro 10 ari . Parcela je orijentisana prema jugu, što obezbeđuje izuzetnu osunčanost i čini je idealnom za postavljanje solarnih panela. Širina fronta prema ulici iznosi oko 16 metara. Sama kuća je stara i zahteva kompletno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 187,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na Karađorđevom putu, pogodna i za poslovni prostor, pa čak i za investitore.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, MALA VRBICA, 90.000 €, 183,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K647 Na prodaju je sjajna kuća površine 183 m2 koja nudi idiličan život u prirodi. Kuća je smeštena samo 20ak minuta vožnje od popularnog Kosmaja i svega pola sata od Beograda, pružajući idealnu ravnotežu između mirnog ruralnog okruženja i blizine urbanih pogodnosti. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.000 €, 176,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, miran deo grada, u blizini vrtića. Kuća se sastoji iz prizemlja, gde je velika dnevna soba sa kuhinjom i izlaz na terasu koja gleda u dvorište, kupatilo i predsoblje. Na spratu je spavaća soba, kupatilo i velika dnevna sa kuhinjom. Ove prostorije na spratu su....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

5.0, 180m2, plac 2,87, TA, PR+I., garaža. Uknjižena kvadratira 67m2+20m2 garaža. Kuća na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Sastoji se od prizemlja gde su hodnik, dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo i sprata gde se nalaze dve spavaće sobe. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća u naselju Apelovac u blizini hotela Vazdušna banja. Nalazi se na placu od 405m2. Izdaje se visoko prizemlje i prvi sprat kuće koje se spojeni unutrašnjim stepenicama. Površina objekta je 180m2. Donji deo se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave, velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj