• GoHome Professional
180 m2 1.sprat do 81000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 1.sprat do 81000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 1.sprat do 81000 eura uknjižen

  • Za upit "180 m2 1.sprat do 81000 eura uknjižen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 85000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 78.500 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižene površine 39m2, na visokom prizemlju stambene zgrade. Zgrada je novije gradnje, pozicionirana preko puta Vojne bolnice. Zbog same lokacije stan je odlična investicija i kao buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 44,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Furnished one-bedroom apartment for sale in Zlatibor. The building is located within the Tourist and Recreational Center Zlatibor, across the street from the Royal Residence. In the immediate vicinity of Lidl, amusement park (panorama), lake, Switzerland stadium, The apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 81.000 €, 40,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju. Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100268 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu, u zgradi sa liftom. Kontakt 0638901299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je na punu kvadraturu.Stan je vrlo komforan, sve prostorije su prostrane i ima dosta prirodnog svetla. U cenu stanu ulazi i parking mesto ispred....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 1.sprat do 81000 eura uknjižen (265)
  • 180 m2 do 81000 eura uknjižen (32)
  • 180 m2 1.sprat uknjižen (54)
  • 180 m2 1.sprat do 81000 eura (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.