• GoHome Professional
160 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 uknjižen

  • Za upit "160 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 uknjižen" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 353 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 40000 eura
    • do 340 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • opremljen
    • duplex
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 88000 eura do 419 eura/m2 uknjižen'
47.000 €
47.000 €
50.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 59.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u Baćevcu , od dve etaže, koju čine prizemlje i prvi sprat, Uknjižena je u osnovi 86m²,i, dok je ukupna površina sa spratom 150m². Donji deo završen i koristi se za stanovanje, a gornji deo je u sivoj fazi. Veličina placa je 10 ari, pravilnog oblika i zaseban, uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 53.000 €, 145,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug, Centar. PRODAJE SE KUĆA - samostalna, prizemna, uknjižene stambene površine 100m2 i 45m2 pomoćnih objekata. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini glavne ulice i strogog centra Čuruga, gde se nalaze svi potrebni sadržaji za život. Poseduje kolski ulaz, površina placa je 877m2,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 172,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se vertikala kuće u izvornom stanju, na mirnoj i odličnoj lokaciji u Meljaku, nedaleko od Ibarske magistrale. Osnovne karakteristike: -Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i nezavršenog potkrovlja, pružajući mogućnost uređenja po sopstvenim željama. -Plac je uknjižen, a kuća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.500 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Baćevac, započeta gradnja, kod magistrale na 12.25 a .. / nedaleko od restorana ZAVIČAJ, drugi red placeva od Magistrale, završena i uknjižena prva etaža u osnovi 150m2, gradska voda, struja i asfalt, pogodno i za poslovni objekat svake namene, blizina prodavnice i prevoza, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 65.500 €, 145,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjizen duplex 145m2 u Backoj Palanci. Stan se sastoji u donjoj etazi od dnevnog boravka, terase, spavace sobe, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i u gornjoj etazi dve spavace sobe, garderober, kupatilo, velika terasa. Uknjizeno!Ag.Sifra: 1009031Kontakt:(Biro za....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 29.000 €, 145,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 145m2 plac 287m2/2.87ar voda, struja, septička jama uknjižen 1/1 House 145m2 plot 287m2/2.87 are water, electricity, septic tank registered 1/1 Дом 145м2 участок 287м2/2.87 соток вода, электричество, септик зарегистрирован 1/1 Broj u Registru posrednika: 1338 .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjižen, cela. U prelepom okruženju Bogutovacke Banje se nalazi kuća na 3 etaze, površine 142m2+32m2.Kuća sadrži 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi površine 32m2. Šest soba i dva studija imaju....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjizen, cela. U prelepom okruzenju Bogutovacke Banje se nalazi kuca na 3 etaze, povrsine 142m2+32m2. Kuca sadrzi 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi povrsine 32m2. Sest soba i dva studija imaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>