• GoHome Professional
1.sprat do 120000 eura što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 1.sprat do 120000 eura što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 120000 eura što jeftiniji

  • Za upit "1.sprat do 120000 eura što jeftiniji" pronađeno 2 720 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 44.900 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep dvosoban stan u kući na prvom spratu, sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 47,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prvom spratu stambene zgrade, odličnog rasporeda i sa puno prirodne svetlosti. Stan se sastoji od: *dve sobe *kuhinje sa trpezarijom *kupatila *hodnika *ostave *terase Raspored prostorija je veoma funkcionalan i omogućava komforan porodični život, ali i dobru investiciju....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan dvosoban stan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Zahvaljujući istočnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 19,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, površine 19,28 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem. Apartman je opremljen, kategorisan,renoviran. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kupatilom i čajne kuhinjice. UKNJIŽEN cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan ( apartman ) na Kopaoniku, površine 22 kvm , na prvom spratu, sa TA grejanjem ( norveški radijatori ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, sobe i kupatila. Stan se prodaje opremljen. U zgradi se nalazi SPA centar, stan se izdaje preko bukinga. Mogućnost kompenzacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 45.000 €, 300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 3ara ( 9) blizu samog centra Jakova, odlična lokacija, retko u ponudi. Do samo placa su dovedeni asfaltni put, voda, struja,gas.Plac je ograđen. Front ka asfaltnoj ulici je 23,5 metara. Porodična je gradnja, može se graditi Prizemlje-1.sprat i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca, zasebna, useljiva, sa dvoristem 5,48 ari, trofazna struja, voda, septicka jama, asfalt, bus 551. U osnovi 42m2, prizemlje i sprat, spoljne stepenice vode na sprat. Na spratu su dve prostorije. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 45.000 €, 112,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepom i mirnom delu Krupnja, nedaleko od centra, sastavljena od tri nivoa, kvadrature 112m² (u kvadraturu su uračunati prizemlje i sprat koji su sredjeni i useljivi, dok potkrovlje nije). Kuca se nalazi u dvorištu površine 400m². Kuca je kompletno opremljena nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan [telefon] m [telefon] dvoiposoban na prvom spratu. Etazno grejanje na struju,,PVC stolarija sa roletnama,hrastov parket,italijanska keramika. Parking ispred zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081281. NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, 25m2. Oglašavamo prodaju poslovnog prostora pozicioniranog na prvom spratu tržnog centra.Vlasnička dokumentacija je uredna, poslovni prostor je uknjižen 1/1. Nalazi se u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 46.500 €, 32,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPUŠTENA CENA NA 46.500E DO 16.9.2025.!!! Vlasnik podaje na Telepu komplet renoviran, prazan (nova kuhinja i klima i kupatili) i useljiv od 1.10. dvorišni jednoiposoban stan od 33 m2 (39m2 podne površine) u Rakovačkoj ulici na prvom spratu. Stan je u Idealnom delu u dvorištu sa još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 47.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2021.,

www.klikdooglasa.com

Odlican dvosoban stan na prvom spratu, zahteva izvesna ulaganja. Od prostorija ima veliki hodnik , manju spavacu sobu, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo, komforna spavaca soba sa izlazom na terasu. Postoji dozvola za podizanje krova ( adaptaciju ) ,gde bi se dobilo oko [telefon] m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan za poslovni prostor (tihe delatnosti) na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 47.500 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, I sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 95 m2 NOVA DETELINARA ul.Rumenačka, četvorosoban prazan stan, 1 sprat od 8, lift, cg, terasa, klima, useljiv, pogpdan z astanovanje i poslovni prostor CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5009, 064-829-5005, 021-6337-037, SAJAM ul.Rumenačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 47.590 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jako lep jednoiposoban stan u Veterniku. Nekretnina se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Stan je svetao i prijatan, uknjižen 1/1 na vlasnika. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 48.000 €, 250,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od oko 250m2. Kuća ima 3 etaže. Prva etaža se sastoji od poslovnog i stambenog lokala. Poslovni deo je lokal od oko 50m2 sa 2 wc-a. Stambeni deo se sastoji od 2 sobe, hodnika i kupatila. Druga etaža ima poseban ulaz. Sastoji se od 3 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 48.000 €, 85,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac. Položaj kuće je na blagoj uzbrdici, tako da je osunčana tokom celog dana. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, jedna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 48.000 €, 25,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep studio u okviru kompleksa Zlatiborski konaci, površine 25 m2, na prvom spratu od ukupno tri sprata. Studio apartman je komplketno namešten sa prelepom terasom sa koje se pruža fantastičan pogled na prirodu..Nalazi se u blizini Wellnes Spa centra u okviru kompleksa.. Sam....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 48.280 €, 71,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforan stan blizu Lidla, početak Veternika , na prvom spratu, sa tri spavace i velikom dnevnom sobom sa kuhinjom plus dve tarase i kupatilo Stan kompletno sredjen pre 2 meseca i funkcionalno opremljen. Grejanje na toplotne pumpe od 5000-6000 rsd trosak samo u zimskom periodu,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 48.410 €, 40,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnom, mirnom mestu na Petrovaradinu, uvučen od glavne ulice se nalazi ovaj objekat sa 4 stana. Zgrada je u dvorištu, stan na 1.spratu, iznad je tavan i krov. Prodaje se namešten! Grejanje na gas, ulica puna zelenila, parking ispred kapije. Projekat odličan sa odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.500 € na 48.410 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 48.410 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 50.500 €
01.05.2026 - 48.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite sigurno ulaganje ili idealno mesto za pokretanje sopstvenog biznisa, ovaj lokal predstavlja priliku koju ne treba propustiti. Smešten u samom srcu Novi Sad ovaj poslovni prostor nudi kombinaciju prestižne lokacije i izuzetnog potencijala. Lokal se nalazi na prvom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 504)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>