• GoHome Professional
što manji do 49000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji do 49000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji do 49000 eura 70 m2

  • Za upit "što manji do 49000 eura 70 m2" pronađeno 450 nekretnina - prosečna cena 551 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 554 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • prizemlje
    • pogodan
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 35.000 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nedovršena vikendica na 300m od reke Drine, u centru sela Okletac. Nalazi se pored magistralnog puta Užice-LJubovija, ukupne je površine 64m2 i spratnosti je su+ pr. U suterenu se nalazi jedna prostorija, a u prizemlju je predvidjena kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji do 49000 eura 70 m2'
42.000 €
16.000 €
23.000 €
  Kuća, BOLJEVAC, 15.500 €, 64,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U selu Valakonje prodaje se poljoprivredno zemljiste u komadu povrsine 46913m2 sa dva ucrtana objekta za rusenje od 64m2 i 47m2. Samo mesto je udaljeno od sela 4-5km,put je jedim delom nasut rizlom prohodan, dok je druga deonica puta makadamska pa je pristup mooguc samo terenskim....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se, na Monoštorkom putu udaljenom 6km od centra grada Sombora, stan 64m2 u suterenu, sa pripadajućim delom dvorišta i pomoćnim objektom. Može poslužiti kao vikendica jer je udaljen 150m od kanala. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica u Deliblatskoj peščari kod Devojačkog bunara. Prostrani plac sa kućom za uživanje. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, nadstrešnica. Potkrovlje: 2 spavaće sobe + otvorena terasa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.500 €, 64,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća površine 64 m2 + veranda oko 15 m2 na placu od 13,35 ari u vikend naselju mesta Perlez. Sastoji se od natkrivene verande, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, veće spavaće sobe koja može biti pretvorena u dve manje sobe i kupatila. Stolarija PVC,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Vučje, 29.000 €, 64,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice. Kuća je starije gradnje, napravljena od čvrstog materijala, sa zamenjenom spoljašnom pvc-stolarijom i odmah useljiva. Struktura kuće je sledeća:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109553.Izdaje se poslovni prostor (64m2), na drugom spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Prostor je opremljen za kancelarijsko poslovanje i sve prostorije su klimatizovane. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, ulica Devet Jugovića, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi sa liftom. Stan ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100525 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 50.000 €, 64,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 64m2 na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Bez tereta. Potrebno ulaganje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

64M2 Ž. STANICA namešten troosban +++ .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan u novoj zgradi na Bulevaru Nemanjića. Površine je 64m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 51.000 €, 65,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi, kvalitetno renoviran i adaptiran, moderno opremljen, DE LUX dvosoban stan, površine 65 m2, koji se nalazi u Prijepolju, na odličnoj lokaciji, na uglu Valterove i Sarajevske ulice, u poslovno-stamebnoj zgradi Blok "Pijaca". Ulaz održavan i uredan. Stan je svetao,komforan....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Gornjem Sinkovcu, oko 5km od Leskovca. Ukupna površina placa je 764m2, a objekat ima u osnovi oko 60m2. Sastoji se od jedne prostorije u suterenu i prizemlja. Prizemni deo kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 46.000 € na 41.200 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 41.200 €, 65,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 46.000 €
10.04.2026 - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični život ili kao sigurna investicija. Stan se sastoji od dve komforne spavaće sobe, funkcionalne trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila(....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 50.000 €, 65,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća površine 65m², na placu površine 37ari, uz jedan pomoćni objekat površine 15m². Kuća je udaljena oko 2km od magistralnog puta. Selo Mačkat je udaljeno 16km od centra Zlatibora i nalazi se na njegovim severoistočnim obroncima. Prosečna nadmorska visina od 850m, mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 65,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica koja se nalazi u vikend naselju Kučka kod Apatina, idealna za odmor, boravak u prirodi ili kao investicija za iznajmljivanje. Objekat ima površinu od 65 m² i smešten je na prostranom placu od čak 3.381 m², što pruža brojne mogućnosti korišćenja. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Parmencu, na 600m od kružnog puta, na izuzetno mirnoj lokaciki. Smeštena na 8.3 ara placa, kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, i ima korisnu površinu oko 65m2. Na prizemlju se nalaze spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Na potrkovlju....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>