• GoHome Professional
što manji 80 m2 do 200000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji 80 m2 do 200000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji 80 m2 do 200000 eura Najnovije

  • Za upit "što manji 80 m2 do 200000 eura najnovije" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • useljiv
    • 3.sprat
    • klima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054881. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, TROSOBAN STAN, 73m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog na drugom spratu zgrade novije gradnje, koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Sremskoj Kamenici. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Telep, troiposoban , novija zgrada. CENA 210.000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1102590, Novi Sad, Telep PRODAJE se sa NAMEŠTAJEM Troiposoban stan na prvom spratu novije zgrade, terasa gleda na dvoriste Grejanje na gas, niski mesečni troškovi, Poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji 80 m2 do 200000 eura najnovije'
155.000 €
130.000 €
220.000 €
  Stan, KALUĐERICA, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 109.000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Objekat je na visokom prizemlju, a ispod se nalazi suturen površine 21 m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 76,66m2, terasa, 7/8, lift, EG, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola. U ponudi je trosoban stan u stabeno – poslovnoj zgradi koja se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 123.200 €, 80,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je legalizovana i nalazi se na placu površine 4,75 ari. Uz kuću se dobijaju i dodatni pomoćni objekti koji pružaju odlične mogućnosti za rad i odlaganje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 84.000 €, 85,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća u Vrbovnu 1 km udaljena od magistrale,30 km do Beograda. Površine 85 mkv,plac 12 ari,poseduje i garažu. Raspored u kući: hodnik,dve sobe,kupatilo+toalet zasebno,dnevni boravak sa kuhinjom,terasa,grejanje na pelet,gradska voda,trof struja,izolacija. Kuća je....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2