• GoHome Professional
što jeftiniji porasla cena do 1500 eura/m2 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji porasla cena do 1500 eura/m2 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji porasla cena do 1500 eura/m2 170 m2

  • Za upit "što jeftiniji porasla cena do 1500 eura/m2 170 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 765 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 82000 eura
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • parking
    • uknjižen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 29.500 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 36.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 29.500 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća sa placem u selu Supovac. Kuća je površine 160m2, poseduje dve etaže, prizemlje i I sprat. Kuća je veoma dobro pozicionirana, okružena zelenilom, na placu površine 14a. Jedinstvena ponuda, mirno naselje, priroda, čist vazduh i prelep pogled. Odlična investicija za....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
01.05.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji porasla cena do 1500 eura/m2 170 m2'
250.000 €
250.000 €
90.000 €
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2024 - 55.000 €
03.08.2025 - 60.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 115.000 € na 125.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 115.000 €
25.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 160 kvm na placu od 720 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na čvrsto gorivo, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda je gradska, postoje septička jama i bušeni bunar dubine 51m. Na podovima je parket. Kuća....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 138.000 € na 157.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 160,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2024 - 127.000 €
25.10.2024 - 138.000 €
01.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja. Svaka eztaža je zasebna jedinica. Kuća poseduje i podrum. Agent Dunja 064/320-3762 Broj u registru....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 138.000 € na 157.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVILOVO, 157.000 €, 160,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2023 - 115.000 €
08.09.2023 - 127.000 €
27.10.2024 - 138.000 €
01.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 145.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 180,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno završena + suteren 35m2, 103m2 zidani pomoćni objekat, ograđen zidanom ogradom, bazen, dve vrste grejanja, gas, struja, mada može da se preuredi i na čvrsto gorivo. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske materijale i funkcionalnost, a sve to na prelepoj lokaciji u blizini samog centra grada. Svaka kuća je pažljivo projektovana da pruži maksimalan....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 154.500 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2022 - 154.500 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 220.000 € na 225.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOČIN, 225.000 €, 160,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 220.000 €
05.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam prodaju kuće koja se nalazi u naselju Rakovac, na parceli 4500m2, okružena zelenilom i šumom. Objekat 160m2 se sastoji od pet prostorija i dva kupatila, na dve etaže. Struja, gradska voda, internet (u procesu je priključak za gas i kanalizaciju). Idealna nekretnina....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>