• GoHome Professional
što jeftiniji porasla cena barem 70 m2 do 100000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftiniji porasla cena barem 70 m2 do 100000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji porasla cena barem 70 m2 do 100000 eura pogodan

  • Za upit "što jeftiniji porasla cena barem 70 m2 do 100000 eura pogodan" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • parking
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 20.000 € na 22.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 22.000 €, 7400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2022 - 18.000 €
21.08.2022 - 17.000 €
14.09.2022 - 18.000 €
10.02.2023 - 20.000 €
10.03.2023 - 19.888 €
26.03.2023 - 25.000 €
26.04.2023 - 18.000 €
06.08.2023 - 25.000 €
29.10.2023 - 20.000 €
31.12.2023 - 18.000 €
02.02.2024 - 20.000 €
09.02.2024 - 18.000 €
19.04.2024 - 20.000 €
08.01.2025 - 19.900 €
05.04.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Dve kat.parcele, do puta, blizu železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Blizu priključka na struju i asfaltnog puta.Kupac plaća proviziju. 069/BEOKROV .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftiniji porasla cena barem 70 m2 do 100000 eura pogodan'
75.000 €
95.000 €
55.000 €
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 52.000 € na 62.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 62.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 52.000 €
20.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u lepom delu mesta Rogača, podno Kosmaja. Plac 33 ara sa prilazni putem , građevinsko zemljište. Blizu je asfaltni put, voda, struja. Pogodno za sve namene. Po informaciji o lokaciji može da se zida PR+1+PK i pomočni objekat (garaža). Idealan za gradnju objekta za život....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 89.250 € na 102.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 102.000 €, 5100,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 89.250 €
01.05.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Beograd, Avala, U blizini naselja Hrastov Breg, 51 ar (5100m2), zemljište u građevinskom području , front uz put oko 90m, odlična pozicija, otvoren pogled, put, voda, struja, gas, ulična rasvet, pogodno za više namen. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>