• GoHome Professional
nekretnine novi sad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad

  • Za upit "nekretnine novi sad" pronađeno 59 255 nekretnina - prosečna cena 2.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • pogodan
    • duplex
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 105,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je fantastična garsonjera! Ovaj stan se prodaje kompletno namešten, nalazi se na idealnoj lokaciji za izdavanje ili život, na par minuta peške do centra ili Promenade što ga čini jednim od atraktivnijih stanova u celom Novom Sadu trenutno. Odlična investicija! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.460 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, u blizini železničke stanice i Bulevara Oslobođenja, na desetak minuta peške od centra grada. Zgrada je okružena parkingom i zelenilom. Stan je u izvornom stanju, zahteva određena ulaganja i vrlo lako može da se preuredi u 2.5 stan. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 96,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetan porodičan stan! U zgradi vrhunskog kvaliteta, na Telepu, nalazi se ovaj četvorosoban stan od 96m2, a predivna terasa od 50m2, na kakvu je veoma teško naići prilikom kupovine stana, dobija se gratis. U ceni je većina nameštaja i parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad'
401.970 €
52.530 €
385.000 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 50.990 €, 29,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan na atraktivnoj i veoma mirnoj lokaciji u gradu - Železnička stanica. Komforan i svetao dnevni boravak. Kuhinja je fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je velika prednost i kupatilo. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.280 €, 38,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na izuzetno mirnoj lokaciji u čijoj okolini se nalaze svi sadržaji neophodni za savršen život, marketi, tržni centri, vrtić, osnovna škola, autobuska stajališta. Stan je dvorišno orijentisan u pravcu jugo-zapada tako da je dosta osunčan. Oko zgrade se nalazi dosta zelenila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen četvoroiposoban stan na tri nivoa. 1 nivo: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja (ima svoj prozor), hodnik, wc i terasa. 2 nivo: 2 sobe sa krovnim prozorima, kupatilo i prostran hodnik. 3 nivo: 2 sobe sa krovnim prozorima, kupatilo i hodnik. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Novoj Detelinari, odličnog rasporeda, u jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu. Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.720 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekstra raspored. Izgradnja sa rokom useljenja jun 2023. godine. Izuzetno pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om. Odlična oprema stana. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 188.030 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

-- Predstavljamo Vam odličan stan u izgradnju u neposrednoj blizini centra. Lokacija odlična za porodičan život blizina škola, vrtića, marketa, autobuske stanice. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.880 €, 115,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan stan na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u gradu. U pitanju je dvoetažni stan, veoma svetao, komforan i sa odličnim rasporedom. Uknjižen je 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Na donjem nivou se iz hodnika ulazi u veliku dnevnu prostoriju i kuhinju sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 896.000 €, 448,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.adventisrealestate.com

Poslovni prostor u Novom Sadu. Izuzetna lokacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 255.000 €, 150,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koste Racina, Novi Sad, 255000€, 150m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Koste Racina, Novi Sad Koste Racina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 370.800 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA SPRATNA PORODIČNA KUĆA NA VISINSKOM DELU MIŠELUKA... Novogradnja Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 700.000 €, 366,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Futoška, Novi Sad, 700000€, 366m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Futoška, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 43,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Nov stan, u novoizgrađenoj zgradi u Petrovaradinu. Ulica Preradovićeva 63 a. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade. Površine 43 m2. Lokacija je odlična u blizini centra Petrovaradina i svih bitnih dešavanja zgrada je uvučena i sklonjena od gradske buke. Mogućnost parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.200 €, 34,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.750 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo novu lokaciju u ponudi ! ! ! !Stambeno-poslovna zgrada koju imamo u ponudi se nalazi na jednoj od boljih pozicija na Peterovaradinu, Vrhunski kvalitet gradnje koji vam omogućava komfornost života. Blizina pijace, škole, vrtića, autobuske stanice.. Centar Novog Sada je udaljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 90,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj čevorosobni stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Parking u dvorištu samo za stanare. Stan se prodaje kompletno namešten. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.550 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kvalitetna nekretnina bez ulaganja. Odlična za život ili za izdavanje. Za sve detaljnije informacije slobodno pozovite . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 52,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, stan na vrhunskoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 118.660 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran dvoiposoban stan na keju. Idealna nekretnina za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini, Kej, vrtić, osnovna škola, Riblja pijaca, supermarketi. Strogi centar grada na 5 minuta. Vredi pogledati, nazovite našu agenciju za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.440 €, 62,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Veternik,troiposoban stan u jednoj etaži, održavan i bez većih ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051779 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 135.000 €, 116,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar Evrope,petosoban stan u dve etaže,Gornji nivo stana ima poseban ulaz, tako da može da funkcioniše kao zaseban stan, ima instalacije za kuhinju.Grajanje je na plin izuzetno povoljno i toplo.Stan ima veliku terasu koja se proteze celom sirinom stana, (Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.550 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvrosoban PENTHOUSE stan (dupleks bez kosina!) u centru grada, nadomak pešačke zone (kvalitetna zgrada iz 2007. godine). U dvorištu je obezbeđeno PARKING MESTO. Četvrti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, IDS 45255 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 290.000 €, 89,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban komforan stan 89 m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Šekspirovoj ulici, Liman 3. Stan je dvostrano orijentisan i kompletno renoviran. Prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom (osim kućnog bioskopa). Strukturu stana čine velika dnevna soba, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 382.970 €, 113,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.001 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik1/1, Stan je komforan u izvornome stanju odrzavan. Buduci vlasnik ima priliku preuredjenja po sopstvenoj potrebi. Okolo zgrade puno zelenila,parkinga,železnička i autobuska stanica, posta,zelena pijaca i više prodavnica . Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.730 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 62.000 €, 27,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan sa velikim dvorištem ( 20m2) koje je izolovano i biće Vaša oaza mira. Stan se nalazi na prizemlju sa dvorišne strane i ima dozvolu za dogradnju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.700 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom, Kupatilske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.500 €, 41,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 37,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan površine 37m², smešten u mirnoj ulici u blizini svih važnih sadržaja. Stan je kompletno renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim enterijerom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 28,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i Futoške pijace. Stan poseduje i terasu od 9m2, koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se u prizemlju zgrade iz 2010.godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.480 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 115.500 €, 33,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129805, I/, uknjižen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Bulevar oslobođenja kod Železničke stanice. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten, kao na fotografijama. Bez ikakvih ulaganja. Stan je uknjižen i spreman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.705 €, 65,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129747, I/, u izgradnji. Na prodaju odličan trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 357.000 €, 102,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.900 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053755, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, NOVI SAD - ADICE, DVOSOBAN STAN, 39.53 m2 U našoj ponudi odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, od poznatog i proverenog investitora. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na visokom prizemlju. Tokom izgradnje stambenog objekta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 815)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>