• GoHome Professional
kuce BEOGRAD do 150.000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce BEOGRAD do 150.000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce BEOGRAD do 150.000 evra

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra" pronađeno 318 nekretnina - prosečna cena 1.227 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća, samostalna površine 250m2, na tri nivoa, odmah useljiva, na parceli površine 8ari. Parcela pravilnog oblika, odlična lokacija, kako za porodični život tako i za investitore. Kuća se nalazi u naselju 25.maj. Nije uknjižena ali je pravljena po odobrenom planu, dok je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra Grocke 240m2, spratnosti pr+1+pk, u osnovi oko 90m2, plac 585m2. Renovirana i potpuno useljiva. Plac ravan, ograđen i na njemu se nalazi pomoćni objekat, bazen, zidani roštilj i sušara za meso. Garaža u sklopu kuće, prizemlje je potpuno odvojeno i funkcioniše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji na Ledine, pogodnoj kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Objekat se sastoji od dve odvojene stambene jedinice: Prva kuća je funkcionalno organizovana i spremna za život, a čine je: Dnevna soba Kuhinja Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 204,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Šangajska 1. deo, Zemun, 150000€, 204m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Šangajska 1. deo, Zemun Šangajska 1. deo.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlicna pozicija izmedju golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav star 10ak godina u odlicnom stanju na dva nivoa, na svakom terase za uzivanje. Stambeni deo je 55m na dva nivoa. Dve inverter klime. Obale....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 144,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom placu površine 10 ari. Kuća je na dva nivoa, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća bez ulaganja u Busijama novije gradnje, vlasnik. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

150m2, 7 ari placa,EG, podrum, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 59m2 Kuća na odličnoj lokaciji u Železniku na 7 ari placa. Spratna kuća koja može da funkcioniše kao dva zasebna trosobna stana. Novija gradnja, što znači da nema dodatnih ulaganja. Grejanje je etažno, kotao je na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 149.000 €, 144,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo, lepu intimnu kuću od 144m2 na 3 ara lepo održavanog dvorišta, na Zovama preko puta konaka, najlepšem i najatraktivnijem delu, izuzetu iz gužve i vreve Zlatibora. Na oko 2.5km od centra. Grejanje na kamin i norveške radijatoreKuća je kvalitetno zidana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 149.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Boleču iz 1996. god. ima 300m2. Funkcioniše kao tri stana. Uvedeno etažno grejanje. Kuća poseduje garažu, 3 parking mesta i kotlarnicu. Lepo dvorištu od 6 ari placa. Kuća je na dva nivoa i vrlo kvalitetno je urađena. Uknjiženi su i plac i kuća. 0512 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 148.000 €, 118,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Lep dom, odlična vikendicaKuća za stanovanje nameštena, dvorište 873 m2 maksimalno sređeno sa pomoćnim objektima garažom, letnjom kuhinjom, roštiljem, pušnicom, voćnjakom na lepom mirnom mestu pri vrhu jedne slepe ulice, ovoj nepokretnosti daje neviđenu čar za život i odmor. Građeno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 148.000 €, 151,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostrana porodična kuća u mirnom delu Vrčina, na lokaciji gde imate utisak da ste potpuno u prirodi, iako ste nadomak Beograda. Vazduh je izuzetno čist, mir i tišina su zagarantovani, a tu je i bunar sa hladnom, kvalitetnom vodom, pored postojećeg gradskog vodovoda. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Interfon Braće Miladinov Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na Novom Beogradu - Ledinama od [telefon] kvm, na placu od [telefon] . [telefon] ari. Kuca je podeljena na [telefon] stana, grejanje cele kuce na kotao na cvrsto gorivo. Legalizacija nije zavrsena, svi papiri uredni, predato za legalizaciju [telefon] godine. Uredno placan porez.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

U najlepšem delu Ostružnice, sa najlepšim pogledom sa terase u vikend nasečju u Ostružnici, prodaje se porodična kuća koja nije završena. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 149.000 €, 83,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Klima Terasa Podrum Pešterska Spratnost: 1 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 32,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite savršenu mikrolokaciju za izgradnju porodičnog doma ili investicionog objekta, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku. Na placu površine 177 m² nalazi se stara, uknjižena kuća od 32 m², što budućem vlasniku značajno olakšava sve administrativne korake i ubrzava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 145.000 €, 190,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava, deljiv, cela. Kuca je predata na ozakonjenje i nije moguca kupovina iz kredita. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 145.000 €, 190,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Kuca je predata na ozakonjenje i nije moguca kupovina iz kredita. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 148.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na jednoj od lepših lokacija nalazi se nameštena kuća na Rajcu, bez potrebnih ulaganja, dobro projektovana razvijene građevinske površine objekta od 138m2. Kuća je uknjižena na osnovu pravosnažnog rešenja o upotrebnoj dozvoli, i građena je od prirodnih materijala (drvo i kamen), a....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 150.000 € na 144.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 144.000 €, 267,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 144.000 €, 117,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne bruto površine 117,64 m2, neto površina je 96.87 m2 spratnosti P+PK i 6,5 ari placa. Prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i spavaća soba, dok se potkrovlje sastoji od tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 105,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća koja datira iz šezdesetih godina prošlog veka. Zidana čvrstim materijalom, pokrivena crepom, održavana, ali u ovom momentu je za kompletno renoviranje i adaptaciju. Nalazi se na kraju Prvomajske ulice kod Geteove ulice (Pripada Vojnom Putu 2), uvučena u odnosu na ulicu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 140.000 €, 105,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

Kuća na 10ari,uknjiženo 105m2, za legalizaciju 400m2,odmah useljivo. Plac i kuća na dve ulice. Agencijska provizija je 2% Srđan 066/6111222 Bore Radivojevića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 119,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Boška Buhe, Grocka, 140000€, 119m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Boška Buhe, Grocka Boška Buhe.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 642,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

GREJANJE - CG, TERASA, PARKING Agencijska provizija 0. ID oglasa: 42968. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Kotež, 140.000 €, 118,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128012, 5a, prizemna, struja, kanalizacija, pogodan za pp. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 139.000 €, 178,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Porodična stambena kuća, zasebna na svojoj parceli površine 5 ari, uknjižena, na odličnoj lokaciji, nadomak samog centra Grocke, na svega 20tak km od centra Beograd, u blizini velikog broja linija gradskog prevoza, škola, mnogobrojnih marketa, Dunavskog keja Idealna po svom rasporedu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 138.000 €, 151,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Popova Bara Nova 210, Palilula, 138000€, 151m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Popova Bara Nova 210, Palilula Popova....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 130,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 314)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>