• GoHome Professional
građevinsko zemljište u Beogradu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • građevinsko zemljište u Beogradu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u Beogradu

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu" pronađeno 168 nekretnina - prosečna cena 171 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1940 m2
    • do 2430 m2
    • 2430 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2430 m2
    • 2920 m2
  •  Po ceni
    • do 6100 eura
    • do 7700 eura (prosečna cena)
    • do 9200 eura
    • do 77 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 63.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Odličan plac, gradsko građevinsko zemljište, koji se nalazi u asfaltiranoj ulici, gradska voda i struja, ima mogućnost prilaza i iz donje ulice, orjentisan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 630.000 €, 3000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Plac od 30 ari, deljiv na po 10 ari , gradjevinsko zemljiste , ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu I Avali. - 50% zauzetosti neto - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - P+1+PK/PS - Struja , voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 62.000 €, 2800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, trenutno je njiva u blizini puta Železnik - Sremčica i Auto-puta Beograd-Niš. U perspektivi na celom tom potezu je predviđena izgradnja novog naselja. Na 200m od placa se gradi gasna stanica. Plac ma lepu širinu i dužinu. Trenutno je pod suncekretom. Do njega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'građevinsko zemljište u beogradu'
75.000 €
133.000 €
286.000 €
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 897.000 €, 751,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vukasovićeva, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-751m2 , ugovorna površina-751.00m2, U ponudi je gradsko građevinsko zemljište površine 751m2 sa uknjiženim objektom u sivoj fazi i bez upotrebne dozvole spratnosti P+1+PK koji u osnovi ima 176m2. Prema informaciji o lokaciji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.700.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Zrenjaninski put plac/građevinsko zemljište, 136a, front prema ulici 43m, objekti na parceli 1800m2 U privredno-komercijalnoj zoni nalazi se građevinska parcela površine 136a. Dozvoljena je izgradnja više objekata poslovnog kompleksa (magacini, logistički centri,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 124.440 €, 600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116165, uknjižen, plac. Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Više informacija na:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo plac u Rakovici - Miljakovac 3. Plac 6 ari,na odličnoj lokaciji,100 metara od okretnice autobusa 48,asfalt, struja voda,građevinsko zemljište,prva zona,poseduje detaljan urbanistički plan. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.200.000 €, 3500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija za gradnju, dimenzije 35 x 100m2, blizu surčinske magistrale, koja vodi do novog stadiona i expocentra i obilaznice Beograda. Dr Ivana Ribara.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 600.000 €, 4009,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Plac u Višnjici, gradsko-građevinsko zemljište. Predviđena gradnja PO+PR+I+PK. Višnjica.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 700.000 €, 11542,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.adventisrealestate.com

Čukarica (Beograd) - Železnik - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.300.000 €, 17832,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija sa velikim mogućnostima, front placa je preko 30m. Ima struju, vodu, asvalt pored placa. Na placu se nalazi uknjižen objekat . Parcela ima informaciju o lokaciji sa parametrima gradnje, udaljen od centra grada 5km, a od auto-puta 500m2. Predviđena gradnja poslovno-stambeni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Opština, 1.200.000 €, 12800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

NOVO U PONUDI! Prodaja neizgrađenog građevinskog zemljišta u Beogradu. Opština Palilula. U području privredne zone P1, Naselje Zage Malivuk. Pod povoljnim uslovima prodajemo neizgrađeno gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za industrijsku gradnju, privrednih objekata, montažnih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 1.284.200 €, 12842,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

Gradsko građevinsko zemljište, Krnjača. Preporuka! .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500.000 €, 930,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.adventisrealestate.com

Novi Beograd (Beograd) - Hotel Hyatt - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.500.000 €, 11500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu, na dobanovačkoj petlji se skrene prema Nišu, sa desne strane, kod OMV pumpe, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 115ari. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 999.999 €, 932,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se plac na dobroj lokaciji od 9,23 ara. Dobra investicija. U pitanju je građevinsko zemljište. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.650.000 €, 23100,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Pre Dobanovačke petlje, posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu sa leve strane auto puta, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 2,31 ha. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 1.387.200 €, 12276,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadržaja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom o lokaciji, koja se nalazi se u prilogu slika. Struktura Zemljište Kvadratura 12276m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 75.000 €
24.03.2026 - 71.200 €
19.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Ličkih brigada.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 25.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2021 - 25.000 €
09.06.2023 - 20.000 €
22.08.2025 - 22.000 €
11.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Plac u najmirnijem delu Grocke u naselju Sedlarac, koji je udaljen 400m od Smederevskog puta i 800m od Dunava. Na placu postoji kuća 59m2 koja nije uknjižena. Plac se vodi mkao gradsko građevinsko zemljište. Sedlarac.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 218.000 €, 2700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac od 27ari građevinsko zemljiste, pravilnog oblika 30mx90m sa otvorenim pogledom, porodična gradnja na pojedinačnim parcelama sa najviše 4 stana u objektu. - P+1+Pk/Ps - 30% zauzetosti – neto cca 1800m2 - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - Na pojedinim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 2.380.000 €, 17000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradjevinski plac velicine 170 ari, sa izlazom na Batajnicki drum. Odlicna pozicija. Industrijsko komercijalna namena. Index 1, zauzetost 50%. Cena 140eur/m2. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 159.900 €, 600,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi plac na odlicnoj poziciji. Gradjevinsko zemljiste. Plac velicine 6 ari. Struja i voda dovedena u ulici do samog placa. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 206.000 €, 2600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen plac, površine 25,79ari. Struja na placu monofazna, voda do placa, pumpa za vodu na placu. Širina placa do ulice je 14,78 m, a dužina placa 174 m. U blizini Zrenjaninskog puta, restorana Malo korzo i Tržnog centra Šopi. Dozvoljena gradnja. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 240.000 €, 4638,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju 46.38 ari gradskog građevinskog zemljišta. Uknjižen na vlasnika 1/1. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Savska.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 2.500.000 €, 46530,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište atraktivna lokacija, Novi Beograd Na prodaju izuzetno perspektivno građevinsko zemljište u građevinskoj zoni na jednoj od najatraktivnijih lokacija Novog Beograda. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini reke Save i uređenog šetališta, što je čini....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.224.000 €, 61200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se građevinsko zemljište izvan centra naselja. Maksimalni koeficijent izgrađenosti 0.6 Maksimalni koeficijent zauzetosti 30% Maksimalna spratnost P+1+Pk(Ps) Zastupljeno je porodično stanovanje. Namene koje mogu biti zastupljene na parcelama porodičnog stanovanja su komercijalni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 150.000 €, 10000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se savrsen plac za beg iz gradske vreve i gužve na samo 30 min od Beograda sa ubedljivo najlepsim pogledom na Kosmaj i sopotsku dolinu. Idealnih proporcija 50x200 perfektan za gradnju i sopstveni ranc i oazu mira. Izdvojen iz mesta, sa putem javnom rasvetom vodom i strujom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovačke staze, 6a, građevinsko zemljište- Građevinsko zemljište, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanistički plan, voda struja, asfaltni put. Prva zona. Agencijska provizija 2% -6ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.667.000 €, 33300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko gradjevinsko zemljiste u blizini Grand kafe. Velicina placa je 333 ara. Dimenzije: 89mx374m. Pedeset metara od puta. Agencijska provizija 2% -333ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište. Odlična lokacija placa u blizini okretnice linije 48. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 51516. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 550.000 €, 7900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na Makišu. Agencijska provizija 2% -.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 760.000 €, 7600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac uz Ibarsku magistralu. Južno od raskrnice sa obilaznicom koji je predviđen za stacioniranje vozila, rekreaciju, administraciju i društveni standard, saobraćajnim površinama i zaštitno zelenilo. Agencijska provizija 2% Veliki Zabran.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 122.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Pozvati za vise informacija. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 620.000 €, 800,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju izuzetno atraktivne građevinske parcele u centralnom delu naselja Kanarevo Brdo. Lokacija je okružena svim potrebnim urbanim sadržajima: dom zdravlja, osnovna škola, srednja ekonomska, srednja zanatska, vrtić, više hipermarketa, mini pijaca, pošta, mnoštvo....